minika

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik
Minika Go mobil uygulaması minik çocuklarınızın çizgi film keyfini cep telefonlarınıza taşıyor.

Çocuklarınızın en büyük eğlencesi şüphesiz ki çizgi filmlerdir. Fakat bunu yapmak için her zaman televizyon bulamayabilirsiniz. Bu sebeple Turkuaz Medya çocuklarınızın en sevdiği Minika uygulaması artık televizyondan IOS mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak geliyor. MinikaGO ve minikaÇOCUK tek bir uygulamayla birleşerek mobil cihazlarınızda yerini alıyor ve sizlere eğlenceli bir ortam oluşturuyor. 

Çocuklarınız mobil cihazlarınızda Minika kanalını açarak istediği çizgi filmi izliyor. Çocuklarınız beğenileri, eğitimci ve pedagogların onayları doğrultusunda seçilen çizgi film ve programlarla eğlence hız kesmeden devam ediyor. Çocuklarınız eğlence esnasında aynı zamanda eğitimlerini de çizgi filmler üzerinden alıyorlar. 

3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle mobil cihazınızı süsleyen Minika TV mobil uygulaması dışarıda da çocuklarınıza çizgi film keyfini yaşatıyor. Çocuklarınıza eğlenceli bir dünya sunmak için illa televizyon açmanıza gerek yoktur. IOS mobil cihazınız sizlere bu fırsatı tanıyor. Sizde cep telefonunuz ile çocuklarınızın eğlencesine devam etmesini sağlayınız. 

Daha Fazla Göster
minika indir